Landrover Freelander viti 1999

Shitet nga: L.Rover 09 Qer 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Korçë
Shitet Land Rover Freelander 1.9 nafte,motorri Land Rover, ngjyra e zeze ,kondicioner , goma per 4 stinet, baxha , targa dhe dokumentacion i rregullt. Gjendja motorike dhe xhenerike sh e mire dhe esht e gatshme per c'do lloj prove. Makina ndodhet ne korce, cmimi esht i diskutueshem dhe mundesi nderrimi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim