Kia Sportage -00 Gas Benzine

Shitet nga: Fredi 05 Dhj 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sportage
Shitet Kia Sporage 2.0 Gas/Benzine
Viti : 2000
Ne gjendje t shkelqyer me bombel gazi me bek me bek LANDI (ITALIAN) makina nuk ka nevoje per asnje gje. Makina behet dhe kabriole dhe esht tek dere 4x4
Cmimi: 3200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim