Jeep Grand cheroke sport -00

Shitet nga: jeep 04 Tet 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Korçë
shes jeep te vitit 2000 makina eshte kamio automatike dhe nuk me mer marshin e 5-te nuk ka asnje lloj problemi kur ecen nuk dridhet nqs iken me 2 mije xhiro ecen 80 km ne ore makina ecen gjithsej 140 eshte makine e mbajtur mire brenda eshte sallon meshini i zi ne gjendje te mire sediljet i ka elektrike dhe me ngrohje sistem alarmi goma te reja .mund te nderohet dhe me makine tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim