Jeep 4x4 sport dizel -00

Shitet nga: jeep 05 Tet 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Korçë
shes jeep te vitit 2000 makina eshte kamio automatike dhe nuk mer marshin e 5-te ne ecje nuk ka asnje problem as dridhje as gje ecen normalisht makina eshte ne gjendje te mire brenda sallon meshini ngjyre te zi sediljet i ka elektrike me ajer me ngrohje kasetofon origjinal me 10 cd mbrapa impiant muzike disqe alumini te gjitha gomat shume te mira e shes per arsye emigrimi.ose mund te nderohet me ndonje makine tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim