Honda benzin-gaz -01

Shitet nga: Gjergji 04 Krr 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shum te mire.Ka kondicioner,abs,esp,airbag,xhama elektrike.Gomat jane te reja,vaj-filtro te sapo nderuara.Impianti i gazit me bekë eshte i montuar ne Maqedoni dhe eshte me garanci 2 vjecare.Shitet dhe nderohet +/- diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim