Ford Focus 1.8 tdci diesel -04

Shitet nga: ford fokus 16 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
makina ka erdhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje shume te mire .ngjyra eshte orgjinale e saja .goma jane 17 me rreze te ulet .xhamet mbrapa jane te zinj orgjinale dhe me dokumen nga gjermania .gjendja motorrike eshte shume e mire .me dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim