Ford galaxy 1.9 diesel -99

Shitet nga: tomor 17 Dhj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Korçë
mjeti eshte ne gjendje te mire,e mbajtur dhe me karta deri ne korrik 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim