Ford fokus (Ghia)-02

Shitet nga: Edvin 06 Krr 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shum te mire.shitet dhe ndrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim