Ford Focus 1.8 TDCI -01

Shitet nga: Edi 30 Nën 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 499 EUR

Komuna: Korçë
Shitet Ford Focus 1.8 nafte TDCI (me dy te kuqe) ne gjendje shume te mire motrorrike dhe xhenerrike, me servise te bera komplete ne muajin paraardhes per me shume makina flet vete e me opsione te tjera si, konsumi 4.5 L/100 km:

- Xhama elektrike
-Pasqyra elektrike
-Kasetofon origjinal te Ford
-Sedilje me palosje
-Goma te reja
-Servise periodike te sapo bera (vaj, filtra te sapo nderruar)
-Disqe alumi origjinale te Ford Focus 15"
-Ngjyre e zeze metalike shume e paster
-Sallon kamosh shume i paster e i ri
-Kondicior
-Kambi mauale 5 marsha
-Motorr akull i ri si i asnje Ford Focusi tjeter
-Komandim nga timoni i Sistemit Audio
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim