Fiat stilo super gjendje

Shitet nga: xxxxx 15 Jan 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shes fiat stilo vit 2003 me te gjitha letrat e paguar targa AA me motorr 1.9 nafte super ekonomike dhe ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike me sallon te ri te sapo vendosur 300 mij lek, mund ta kontrolloni ku te deshironi telefonata serioze!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim