Fiat brava 1.4 benzin 98

Shitet nga: Edion 17 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Brava
Fiat brava 1.4 benzin 98 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga pamja e jashtme ashtu dhe ne tapiceri , gjithashtu shum mire nga gjendja motorike me dokumenta te rrregullta
CMIMI ESHTE I DISKUTUSHEM VETEM PER PERSONAT QE VIJNE TE SHIKOJNE MAKINEN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim