Fiat Punto -02

Shitet nga: OKAZION!!! 18 Qer 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Korçë
Fiat Punto i paperdorur ne Shqiperi, 1.2 benzine 8 valvola,me 4 dyer (teper ekonomik). Timon city (elektronik), kondicioner, xhama elektrik, Air Bag dhe gomat te 4-ta te reja Michelin te blera ne Itali te sapo vena. Sherbimet te gjitha te sapo kryera. Makina eshte me dokumenta, targa te reja dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.
Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim