Fiat Bravo -00

Shitet nga: Tomi 11 Krr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 000 LEK

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shume te mire,i jane bere te gjitha sherbimet,edhe shrbim kompjuterik!
Ka motor benzine 1.3 dhe kosnum ekonomik!
Te interesuarit jane te lire ti ushtrojne cdo lloj prove!
Dokumentat dhe siguracioni i paguar deri ne prill 2016
Nuk perjashtohet edhe ndonje nderim me makine tjeter!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim