Daewoo Lanos 1.4 benzin -00

Shitet nga: daewoo 01 Sht 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   800 LEK

Komuna: Korçë
makines i kan mbaruar dekumentat dhe ka nje difekt ne pompen e benzines dhe mundesi nderimi me karavan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim