DAEWOO 0.8 Benzin -99

Shitet nga: Roxher 04 Tet 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Korçë
DAEWOO 800 kubik , me dogane te paguar gati per tu targuar . Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike , e gatshme per cdo lloj prove . 93.000 KM . Xhama elektrik , kondicioner . Motori ka 3 pistona dhe eshte shum ekonomike me nje konsum 4L/100KM . Shitet per arsye mosperdorimi !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim