Okazion!!!

Shitet nga: Lenci 22 Nën 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Nemo
Makina esht ne gjendje shum Te mire dhe shum e paster
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim