Chrysler Sebring benzin -01

Shitet nga: Elis 25 Dhj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina esht ne gjendje shum te mire xhenrike dhe motorrike..full extra...dokumenta te regullta shqiptare..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim