Bmw x5 -01

Shitet nga: markel 06 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Korçë
makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim