BMW X5 dizel -03

Shitet nga: Bmw 27 Sht 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 200 EUR

Komuna: Korçë
bmw x5 motorr 3000 sport packet nuk harxhon fare 2003 ... makina ne gjendje shum te mir mund ta kontrolloni ku te doni e sapo ardhur nga jasht dogana e paguar ... .DOKUMEMTAT TE SAPOBERA PER NJE VIT / DERI ME 15 KORRIK 2015.......9300 euro i dishk ose ndrohet

ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike pasqyra me palosje sallon mershin ngjyre zeze shume te paster sediljet elektrike navigator DVD cd player bagazhier me 6 cd origjinal disqe alumini xhama te zinj drita kseno origjinale te bmw sensor parkimi para mbrapa origjinal kamio automatik tiptronik komando ne timon klima tronik . Letra te gjitha te paguara Targa AA . Te gjitha sherbimet e sapo bera . nk ka nevoj per asnje lloj sherbime. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm
Cmimi - ..9300 euro i dishk ose ndrohet
0699363249 nr tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim