BMW 725 TDS -98

Shitet nga: kristo 25 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Korçë
Shitet makine BMW 725 TDS e vitit 1998 sedilje meshini ,televizor navigator airbag xhama elektrike mbyllje me pult kompjuter ne bord me dokumenta te regullta siguracion dhe karta te prera deri ne maj 2015 makina shitet 3000 euro cmimi i DISKUTUESHEM DHE ME MUNDESI NDRIMI !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim