BMW 530d -04

Shitet nga: mario 12 Qer 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Bmw 530d viti 2004 full option.makina erdhi nga gjermania dhe eshte me karta te paguar. cmimi i diskutushem. Tel.0697496150.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim