BMW 524 td -90

Shitet nga: kristi 18 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Korçë
OKAZION
makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike i eshte bere servis total para 2 muajve.
kondicioner automatik,te kater xhamat elektrike
mbyllje qendrore,abs,bllokim automatik diferenciali,
bashke me makinen dy goma dimerore
konsumi karburantit 7.2-7.5 l/100km
cmimi i diskutueshem.
me karta te paguara deri 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim