BMW 520 benzin -99 AUTOMATIKE TIP TRONIK 150 KUA..

Shitet nga: reli 18 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Korçë
BMW 520 I BENZINE E VITIT 1999 LIMUZINE. KAMJO AUTOMATIKE TIP TRONIK ME 5 MARSHA. ME KLIMA, SENSORE PARKIMI, DISQE 17. VAJ DHE FILTRA TE SAPO NDRUARA.ME LETRA TE SAPO PAGUARA DER NE 07.11.2015 ME BAXHO,6 AIRBAG,280.000 KILOMETRA ETJ .CMIMI 3000 EURO I DISKUTUSHEM DHE MUNDESI NDRIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim