BMW 320 dizel -02

Shitet nga: makina 24 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Korçë
makina eshte ne gjendje shume te mire . sedilje meshini elektrike dhe me ngrohje disqe 17 alpina. e gatshme per cdo prove. cmimi 3400 euro i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim