BMW 320 benzin -00

Shitet nga: emiliano kamberllari 11 Pri 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Korçë
BMW Full Option,Shume ekonomike ne punimin me Gaz.Makina eshte ne gjendje shume Te mire motorike Dhe Xhenerike.Ne Gjendje Te Perballoje Cdo Lloj Testimi Qe Mund Te Kerkohet!Viti I Prodhimit 2000 Letra Te Paguara Per 12 Muaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim