BMW 318is -96

Shitet nga: bmw 318is 28 Nën 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Korçë
okazion shes bm318is benzine per arsye mosperdorimi makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka asnjelloj defekti taksat i mbarojne ne fund te dhjetorit siguracioni i mbaron ne fund te shtatorit 2015 shum sportive dhe shume e shpejte te interesuarit le te kontaktojne 0665955915 1100 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim