BMW 318 e zeze ne gjendje te shkelqyer.

Shitet nga: Aldi Caka 22 Maj 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Korçë
Ne gjendje shume te mire. Taksa te paguara deri ne dhjetor 2014.
Fenera dhe stopat LED.
Klima Digitale.
Serdilje me ngrohje.
Impiant muzike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim