BMW 316 Benzine -94 Flm merrjep.al U SHIT

Shitet nga: Romario 22 Sht 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Korçë
Bmw 316 Benzin Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike . Te gjitha sherbimet e bera ne kohe . Mund te kontrollohet ne cdo servis qe te doni.. Disqe 16 ,xhama elektrike ,sallon lekure ,fenere xenon, etj Te gjitha dokumentat & siguracion te prera per 1 vit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim