AUDI A6

Shitet nga: geri 12 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
OKAZIONNN.........SHITET AUDI A6 V6 NE GJENDJE PERFEKTE SI MOTORIKE DHE ESTETIKE MAKINE ESHT ME BAXHO XHAMI DRITA XENON ME GJASHT MARSHA LETRAT I KA TE SAPO PRERA GJITHASHTU SERVISET I KA TE SAPO BERA VAJ FILTRO ETJ PER ME SHUM INFO KONTAKTO OOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAZZZZ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim