Audi A4 2.0 benzin gas -02

Shitet nga: Gerti 30 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   7 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi a4 2.0 benzin/gas makina eshte e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar. Makina eshte ne gjendje perfekte impianti i gazit (sekuencial) i montuar ne gjermani,shume e paster si brenda dhe jashte,kondicioner automatik sedilie me ngrohje pasqyra elektrike (te gjitha extrat e atij vit prodhimi) look s line 2005, e gateshme per cfardolloj prove cmimi 6000€ i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim