Audi A6 u shit flm merrjep

Shitet nga: vilson 26 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shume te mire e paisur me karta shqipetare te paguara Ekstrat e makines jane:ABS,SRS, 2 airbag, xhama elektronik,navigator,sedilje me ngrohje,kondicioner, baxho elektronike etj. dhe gomat i jane vene te katerta te reja.Makina shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim