Alfa Romeo 147 Tspark -02

Shitet nga: Elton 06 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Makina ka Clima,sedilje me ngrohje, pasqyra dhe xhamat me rezistence ABS, SRS, ESP, pilot automatik. Kasetofon origjinal me komanda ne timon. Disqe alumini 15" origjinal Alfa Romeo me goma te reja. Motori 1600cc. Makina eshte Full Extra , mund ti beni cfare kontroll te deshironi. Cmimi 3200 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim