AUDIN 80 1,9 TURBO -95

Shitet nga: alban 09 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Korçë
SHES AUDIN 80 1,9 TURBO NE GJENDJE TE SHKELQYER ME SHERBIME TE SA PO BERA ME VAJ FILTRA AMORTIZATOR TE RINJE GOMA TE REJA MAKINA ESHT E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE DHE SHITET PER ARSYE MOS PORDORIMI CMIMI 1200 EURO I PA DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim