Ssangyong Korando -00

Shitet nga: genci 13 Tet 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Komuna: Korçë
Xhipi shitet per arsye mos perdorimi,dhe eshte nje makine vertet okazion dhe qe nuk mund te gjendet tjeter ne kete gjendje.Makina eshte full extra,sedilje meshini,ngjyra e bardhe,ngjyra ushtarake perle mat,disqet zeza perle,makina ka shum extra dhe ka erdhur nga greqia per ata qe marin vesh nga makinat,XHIPI ESHTE I RUAJTUR ME FANATIZEM, DHE KA MOTOR MERCEDES C CLAS 131 000 KM NGA FABRIKA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim