skoda roomster

Shitet nga: koli 19 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Roomster
makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha servis etc e bera.ka dhe targetin.cmimi eshte I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim