Zetori me 115 kuaj fuqi

Shitet nga: GENTI 02 Nën 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
Shitet zetori me 115 kuaj fuqi per asryje emigracioni, shitet me plug dhe me freze, eshte ne nje gjendje relativisht te mire, per me shume informacion kontaktoni ne numrat.. 00306996840801 dhe 0665926484...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim