Zetor cek 52

Shitet nga: fezo 30 Maj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   5 500 LEK

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
Traktor cek 52ps ne gjendje shum te mire pune me rimorkio 6 ton dhe plug 3-sh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim