Zetor Hurliman 466

Shitet nga: mandi 23 Mar 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
shes zetorin hurliman ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike .zetori i ka gomat e reja shitet dhe me pluk nardi 3vesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim