Zetor Belarus

Shitet nga: Geni 12 Qer 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
Shitet zetor belarus me cmim shume te arsyeshem. Shitet me makinerite e tjera, plug dhe limorko.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim