Shitet Fostriti ose nderohet me mjet me te vogel

Shitet nga: alban 10 Dhj 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
Fostriti eshte ne gjendje shume te mire me plug dhe disk orgjinal. Dhe jepet me garanci plugu dhe disku mund te shiten te ndare pe zetorit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim