Ingranazhe dhe suporta

Shitet nga: genci 09 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK   200 LEK

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
ingranazhe dhe suporta per traktor hurliman 480 -490
edhe per same
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim