Hurliman 466

Shitet nga: harisildio shkembi 09 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
shes zetorin hurliman ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike per me shum info kontaktoni ne nr e tel me garanci shitet edhe me pluk nardi 3 vesh me shtiz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim