Hurliman 466

Shitet nga: harisildio shkembi 09 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
shes traktorin hurliman ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike megoma te reja te katerta gomat per me shum info na kontaktoni ne nr e tel shitet bashk me pluk nardi 3vesh me shtiz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim