Hurliman 466 munt te nderohet dhe me traktor me ..

Shitet nga: mandi 23 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
shes traktorin hurliman ne gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim