Hurliman 466

Shitet nga: aris 07 Dhj 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
shes zetorin hurliman 466 ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike me goma te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim