Mbjellse gruri

Shitet nga: Kico 31 Tet 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Të tjera
Mbjellse gruri me disqe hedh dhe plehrat kimike . makina sapo ka erdhur nga greqia dhe eshte ne gjendje shum te mire .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim