Makine mbjellse ZITA

Shitet nga: Lisi 10 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Të tjera
Eshte zvarranike me 14 rreshta me disqe.Disqet ulen dhe ngrihen me piston gjithashtu dhe lesa ulet dhe ngrihet me piston.Hedh dhe pleh.Mbjell nga 100gr deri ne 40kg dmth mbjell cdo lloj fare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim