Disqe bujqesore Faza

Shitet nga: Disk 07 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Të tjera
disqe bujqesore,marka FAZA italiane,dy metra e gjysem ,2.5 dhjete saane hidraulik dhe zvaranik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim