Makine per qepje duhani, elektrike

Shitet nga: aa 05 Gsh 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Korçë
Makina : Makina lidhëse
Shitet makine qepje per duhan elektrike dhe me rip trasmisioni , ne gjendje te persosur . Eshte punuar vetem nje vit . Ka 10 vjet qe nuk eshte perdorur me ... ishte e haruar ne magazine por funksionale ne menyre perfekte . Shume e mire dhe e dobishme per ata qe mund ti hyje ne pune dhe meren me kultivimin e duhanit.
Fotoja eshte ilustrative por eshte e njejte me makinen , te disponueshme 2 cope.
Shiten per arsye mosperdorimi, okazion sepse vlera ne treg eshte 3 here me e larte.
Cmimi 30 mije lek te reja ; te 2-ja makinat 50 000 lek.

jane origjinal si kjo videoja ketu: http://www.youtube.com/watch?v=JiBXVbPxaGw

Per info : +355 69 7360575, 069 28 54569
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim