Kombaje class

Shitet nga: Gani 20 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Makina korrëse
Kombaj Zmaj 135 viti 1998 per grure 3 metra heder dhe heder per miser 3 reshta .
Class jaguar 80sf per sillazhe 4 reshta heder dhe heder per jonxhe. Jane ne gjendje shume te mire,
kam dhe 2 zetore IMT 587 4x4 viti 1990 me kabine dhe 4 goma te reja.
Tafe 42 kuaj fuqi viti 2007 me kabine.
Keto makina ndodhen ne Maqedoni,Manastir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim